HAKO 2019
Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
GARDA sp. z o.o. sp. k.

GARDA sp. z o.o. sp. k.

UNIA Spółka z o.o

UNIA Spółka z o.o

Poleć nas innym

Maszyny do mycia podłóg - co warto wiedzieć?
(2020-02-19)

 

maszyny-czyszczace.jpg

Maszyna do mycia podłóg to profesjonalne urządzenie przemysłowe zaprojektowane do lepszego, szybszego i bardziej efektywnego sprzątania, polerowania i konserwacji posadzek. Zadaniem automatów i maszyn szorująco-czyszczących jest zautomatyzowanie mycia podłóg i czyszczenia posadzek. Zadaniem tych produktów jest to, że jednocześnie szorują i osuszają. Niezależenie czy jest to podłoga sportowa, panel drewniany, taras czy nawet podłoga w domu, zawsze mają za zadanie przyspieszyć proces czyszczenia.

Maszyny czyszczące najczęściej jednak wspomagają proces utrzymania czystości w szpitalach, galeriach handlowych i sklepach, szkołach, zakładach produkcyjnych i magazynach. W ofercie posiadamy urządzenia czyszczące kablowe, bateryjne, trakcyjne, samojezdne dostosowane do Twoich potrzeb oraz każdej firmy poszukującej profesjonalnej maszyny do mycia podłóg. Inwestycja w automaty czyszczące zaczyna być opłacalna w chwili, gdy powierzchnia do czyszczenia podłóg wynosi około 50 do 100m2.

Wybierz maszyny czyszczące do Twoich potrzeb
Dobór najlepszej maszyny do czyszczenia podłóg trzeba powiązać z wielkością hal, korytarzy, czy powierzchni sprzedażowych. Urządzenia czyszczące różnią się od siebie wielkością zbiorników na wodę i detergent, opcjonalną trakcją (wspomagającą operatora w przesuwaniu urządzenia po podłodze), siłą ssania, zasilaniem bateryjnym lub kablowym. Dla naprawdę dużych powierzchni produkowane są automaty samojezdne, – taka maszyna czyszcząca jest kierowana przez operatora tak samo, jak podczas jazdy samochodem.

Profesjonalne urządzenia czyszczące to nie tylko wysoka cena. To inwestycja i szereg rozwiązań ułatwiających życie wszystkim, którzy odpowiedzialni są za czystość. Aby dobrze dobrać maszyny czyszczące, warto w pierwszej kolejności zapytać się ludzi dla których mycie podłóg to codzienność. Proces czyszczenia podłóg wydaje się banalną czynnością, ale jak wszystko wymaga wiedzy i wsparcia fachowców. Jako sprzedawca, postaram się połączyć potrzeby Państwa pracowników, z Państwa wymaganiami w zakresie kosztów. Zapraszamy do kontaktu lub do naszej siedziby w Olsztynie przy ul. Nad Jarem 4. Pomagam dobrać dla zakładów przemysłowych odpowiednie maszyny sprzątające, polerskie, szorujące, czyszczarki czy inne urządzenia w dobrej cenie.

Ile kosztuje maszyna czyszcząca?
Cena maszyny do mycia podłóg i czyszczenia posadzek jest uwarunkowana głównie od jej rozmiarów, wykorzystanego napędu, a także duży wpływ na ostateczny koszt ma moc silnika. Zastosowanie danego sprzętu i jego wbudowane funkcje sprawiają, że im więcej modułów ma urządzenie, tym ceny będą wzrastać.

Maszyny czyszczące dostępne w naszym katalogu nie są tanie, jednak posłużą na długie i bezawaryjne lata użytkowania.